Rychlejší připojení přes 5Ghz technologii

Testování 5Ghz sektoru proběhlo úspěšně a připravili jsme nová pravidla pro připojení přes 5Ghz technologii. V tuto chvíli je zatím instalován sektor stále jenom na Meruňce, ale chystáme se přidávat nové sektory, primárně tam , kde je hodně lidí na jednom AP a potom tam, kde o to bude zájem.

K čemu je to dobré již připojeným? Pokud jste připojeni přes wifi a nejste spokojení s tím jak je to rychlé nebo stabilní, máte možnost napsat nám a přejít na novější technologii.
Co je k tomu potřeba:

* napsat nám email, že máte zájem
* Pořídit si nové zařízení. To stávající bohužel použít nelze. Pro lepší fungování jsme se rozhodli omezit od začátku možnost připojení na jediné zařízení a tím je EapStation (víme, že se dá sehnat v Suntechu v Modřanech a v i4wifi, pravděpodobně také jinde). Pokud jste se připojovali "krabičkou" pravděpodobně jí půjde přenastavit , aby vám pokryla signálem vaší domácnost. Zařízení vyjde na cca 1500.

* Namontovat zařízení. Je koncipované tak, aby ho mohl namontovat skutečně každý. Není potřeba žádné speciální nářadí nebo zařízení.
* Nastavit zařízení. Není to nic těžkého a poradíme vám jak na to.
Co z toho ?
* Snížení příspěvků na 350 Kč/měs (uvažuje se o snížení i na wifi, ale zatím je to ještě v jednání)
* Zrychlení Internetu na 10/10 Mbit (v tuto chvíli)